Alo alo policia! Me ka marre uria shume!

Posted by admin | Posted in Kuriozitete | Posted on 14-09-2009

3

Alo alo policia! Me ka marre uria shume!Një amerikan i dehur telefonuar policine per ti thene se i haej buke. 36-vjeçari Benjamin Dewer nga Delray Beach është paditur për thirrje të panevojshme të policisë.


Pasi ka lajmeruar policine duke i sinjalizuar per nje aksident, eshte shtrire ne trotuar. Kur policet kane mberritur i ka kerkuar dicka per te ngrene.

Policet jane larguar, por ky ka lajmuar serish ne telefon.

Pas kesaj e kane mbajtur 24 ore ne komisariat, dhe tani perballet me akuzen e mashtrimit te policise….
Akoma nuk dihet ne ka ngrene apo jo.

Komentet (3)

mire e ka pas ai zoteria per cfare duhet shteti pervcse per raste nevoje hahha

o djal kur mos dish me cu koment mos co ma mir

erhe ai polici s’kishte ndonje cop buk me vete. gjynaf mbase ishte pa ngren i shkreti. hahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Komentoni këtë kuriozitet