Biskota vë përballë qenin dhe foshnjën (Video)

Posted by admin | Posted in Kuriozitete | Posted on 16-01-2014

0

biskota-v-euml-p-euml-rball-euml-qenin-dhe-foshnj-euml-n-video_hdNjë video e publikuar në internet shfaq rivalitetin ndërmjet një qeni dhe një foshnje për një biskotë.

Në fillim kafsha dhe fëmija duken se po ia kalojnë shumë mirë me njëri-tjetrin, mirëpo sherri fillon kur ata përpiqen ta marrin biskotën, raporton Kuriozitete.net.

Derisa foshnja e prek me dorë, qeni ia largon dorën, kur ai e fut biskotën në gojë qeni ia rrëmben.

Kafsha del fituese e kësaj beteje, por fëmija nuk heq dorë në asnjë moment…

Shiko Videon

Komentoni këtë kuriozitet