Fantazma nderpret rrugen,vetura ben aksident

Posted by deoni | Posted in Kuriozitete | Posted on 15-10-2012

1

Nje video eshte publikuar ne internet kur nje fantazme kalon para nje veture,ne ate cast vetura humb drejtimin kalon ne anen e djatht dhe ben aksident njofton Shqiptar.info.

Sic shihet pak me vone ne veturen e aksidentuar,ka qen duke drejtuar nje djalosh i ri ku nuk dihet se a e ka humbur jeten.

Por sa i perket fantazmes ajo shihet qarte, e rrethuar me ngjyre te kuqe nga projektuesit e video klipit.

httpv://www.youtube.com/watch?v=kRF1pdAYG9c&feature=player_embedded

Komentet (1)

pff si e pa besushme me duket//….

Komentoni këtë kuriozitet