Lakuriqët blejnë pa pagesë

Posted by deoni | Posted in Kuriozitete | Posted on 04-01-2011

15

Një dyqan në Madrid ka dalë me një mënyrë origjinale për të tërhequr më shumë konsumatorë duke zbritur çmimet gjatë dimrit dhe me sloganin:

Eja me pak veshje, dhe shko i veshur ‘free’.Oferta është e vlefshme për njëqind klientët e parë, kurse temperaturat kanë mërdhirë 200 personat lakuriq.Në dyqanet e para u mblodhën një numër i madh njerëzish.

Shumë prej tyre kanë qenë në pritje gjatë gjithë natës duke pritur në të ftohtë.Ata që arritën pa të brendshme ishin në gjendje të zgjedhin të sipërme dhe të pjesa e poshtme të veshjeve.

“Kjo nuk është për shkak të krizës, por një përvojë interesante që do të ndahet edhe me të tjerët”, tha Eva Garcia, e ngarkuar për marrëdhëniet me publikun, raportuan mediet spanjolle.

Komentet (15)

Ide jashtezakonisht interesante per te terhequr klientet.

Ide krejt palidhje.

une jam nje vajze e bukur . jam ne kl. e 4 po dua kryezitete

une cdo dite shikoj kryezitete te ndryshme .. po jane shume intetresante..

jam shume e interesuar per kryezitete..

jam nga tepelena toc

un jam nga tirana jam ne klase te 6 dhe me pelqejne shume kuriozitet

un jam ne klase te5

Duke lexuar kurjozitete, nxitem, motivohem te mendoj me shume per gjera, dukuri apo procese te ndryshme qe kam fatinte i lexoi ne kuader te ketyre te dhenave te publikuara nga Ju.
Flm. perpara

[…] Lakuriqët blejnë pa pagesë – Kritikon shefin pushohet nga puna – Si lexohen shenjat e gishtërinjve – Gjalle edhe pse goditet […]

[…] Lakuriqët blejnë pa pagesë – Kritikon shefin pushohet nga puna – Si lexohen shenjat e gishtërinjve – Gjalle edhe pse goditet […]

un jam nje djale ( e verifikuar ) kam qene dikur ne klase te peste dhe me pelqejn vajzat si edlira qe duan kariozitetet

Edlira meqe na thoke qe qeke kaq e bukur na nxirr nji foto te te shohim.Jam e sigurt qe do jesh krejt e kunderta e asaj qe thua.DESHTAKE.Na qeke ti e bukur.

une do te shkoja e zhveshur dhe do te beja seks me te gjithe

O le mi Sara edhe ti Edliren .Na qenka e bukur hahahaha.Ska nevoje te na tregosh se je e “bukur”.

Komentoni këtë kuriozitet