Nusja rrihet keq me vjehrrën, me bokse e shuplaka

Posted by Aida. M | Posted in Kuriozitete | Posted on 25-07-2017

0

Nusja dhe Vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete.

Edhe nga lashtësia Vjehrra dhe Nusja kanë qenë si dy rivale të ashpëra e shpesh herë me kacafytje të mëdha.

Siç shihet në këtë video kacafytja në kuzhinë ka kaluar edhe kufijtë ku nusja e ka kapur për flokësh vjehrrën.

Komentoni këtë kuriozitet