Publikuan foto duke u puthur, u arrestuan

Posted by admin | Posted in Kuriozitete | Posted on 05-10-2013

0

facebook aaaaas(1)Një çift adoleshentësh në Marok janë arrestuar pasi kanë postuar në Facebook një fotografi ku shihen duke u puthur.

Të rinjtë e moshës 14 dhe 15 vjeç e kanë bërë foton jashtë shkollës së tyre në Nador dhe e kanë postuar në rrjetin social.

Ata janë arrestuar për prishje të sjelljes publike pasi një gazetë lokale e bëri lajm. Dy të rinjtë do të paraqitet para gjykatës javën e ardhshme.

Komentoni këtë kuriozitet